Whatsapp : Numara...
adminmailadresiiii

Seo Paket Fiyatları

Web Site Seo Paketleri Fiyatları

Seo Paketleri – Backlink Paketleri

 

SEO paketleri, Müşteriler için ilk Karar alma Sürecini Kolaylaştırmak için Tasarlanmış önceden Seçilmiş Hizmet Teklifleridir . Müşterilerin SEO hizmetlerini Karşılaştırması için Basit bir yol Sağlarlar

Lütfen Beğendiyseniz Puan Verin 🙂

[Toplam:2    Ortalama:5/5]

 

SEO Nasıl Çalışır?

Google (ve ayrıca Yahoo arama sonuçlarını da destekleyen Bing), arama sonuçlarını büyük ölçüde taradığı ve web dizinine eklediği sayfaların alaka düzeyine ve otoritesine bağlı olarak, en iyi cevabı sağlamak üzere bir kullanıcı sorgusuna göre puanlar .

Google, arama sonuçlarını puanlamak için 200’den fazla sinyal kullanıyor ve SEO, bu bilinen sinyallerin bazılarını etkilemek ve iyileştirmek için teknik ve yaratıcı etkinlikleri içeriyor. Kullanıcılarına en iyi yanıtları vermek için bireysel sıralama sinyallerine çok fazla odaklanmamak ve Google’ın daha geniş hedefine bakmak genellikle yararlıdır .

SEO, bu nedenle, bir web sitesinin erişilebilir, teknik olarak sağlam olduğundan emin olmak, insanların arama motorlarına yazdığı kelimeleri kullanmasını ve kullanışlı ve kaliteli, kullanıcının sorgusunu yanıtlamaya yardımcı olacak uzman içeriği ile mükemmel bir kullanıcı deneyimi sağlamasını içerir.

Google, bir makine öğrenme algoritmasına beslenen arama sonuçlarının kalitesini değerlendiren çok büyük bir arama kalitesi puanlayıcı ekibine sahiptir. Google’ın arama kalitesi derecelendirme yönergeleri , Google sınıfının yüksek veya düşük kaliteli içerik ve web siteleri olarak ne olduğuna ve bunların uzmanlık, otorite ve güvenlerini (EAT) açıkça gösteren siteleri ödüllendirmeye istekli olma konusundaki önemine dair pek çok ayrıntı sunar.

Google, bir sayfanın popülaritesini ve otoritesini hesaplamak için köprü tabanlı bir algoritma (‘PageRank’ olarak bilinir) kullanır ve Google bugün çok daha karmaşık olsa da, bu hala sıralamada temel bir işarettir. Bu nedenle SEO, bir web sitesine, diğer web sitelerinden gelen ve gelen linklerin sayısını ve kalitesini artırmaya yardımcı olacak aktiviteler içerebilir. Bu etkinlik, tarihsel olarak ‘bağlantı kurma’ olarak bilinir, ancak gerçekten sadece bir içeriği çevrimiçi veya dijital PR aracılığıyla çevrimiçi olarak vurgulayan bir markayı pazarlamaktadır.

Bir web sitesine bağlanan alakalı ve saygın web siteleri, Google’a kullanıcılarının ilgisini çekebileceğinin ve ilgili sorgular için arama sonuçlarında görünmesi konusunda güven verilebileceğinin güçlü bir işaretidir.

Site Dışı SEO

Site dışı SEO, organik görünürlüğü artırmak için bir web sitesi dışında yapılan etkinlikleri ifade eder. Bu genellikle, arama motorlarının bunları bir güven oyu olarak puanlama olarak kullanması nedeniyle, diğer web sitelerinden saygın bağlantıların sayısını arttırmayı amaçlayan ‘bağlantı kurma’ olarak adlandırılır.

Daha fazla güven, popülerlik ve alaka düzeyi olan web sitelerinden ve sayfalardan gelen bağlantılar, arama motorları tarafından güvenilmeyen bilinmeyen, zayıf bir web sitesinden çok başka bir web sitesine daha fazla değer katacaktır. Yani bir bağlantının kalitesi en önemli sinyaldir.

Tipik aktivitelerden bazıları şunlardır –

 • İçerik (‘Pazarlama’) – Saygın web siteleri olağanüstü içeriğe bağlanır. Bu yüzden şaşırtıcı içerik oluşturmak, bağlantıları çekmenize yardımcı olacaktır. Bu, nasıl yönlendirileceğini, bir hikayeyi, görselleştirmeyi veya çekici verilere sahip bir infografik içerebilir.
 • Dijital Halkla İlişkiler – Halkla İlişkiler, diğer web sitelerinin konuşması ve bir web sitesine bağlanma nedenleri sunar. Bu, dahili haber akışı, dış yayınlar için yazma, orijinal araştırma veya çalışmalar, uzman görüşmeleri, teklifler, ürün yerleştirme ve daha fazlası olabilir.
 • Sosyal Yardım ve Promosyon – Bu, kapsama alanı kazanmak ve sonuçta bir web sitesine bağlantılar kazanmak için anahtar gazeteciler, blogcular, etkileyiciler veya web yöneticileri ile bir marka, kaynak, içerik veya PR hakkında iletişim kurmayı içerir.

Bir web sitesinin diğerine bağlanmasının ve hepsinin yukarıdaki kategorilere uymamasının çok çeşitli nedenleri olduğu açık. Bir bağlantının değerli olup olmadığına dair iyi bir kural, tavsiye trafiğinin kalitesini göz önünde bulundurmaktır (web sitenizi ziyaret etmek için bağlantıyı tıklayabilecek ziyaretçiler). Site hiç ziyaretçi göndermiyorsa veya izleyici tamamen ilgisiz ve ilgisizse, takip etmeye değer bir bağlantı olmayabilir.

 

22 cevap

 1. Ahmet dedi ki:

  elinize sağlık gercekten çok güzel çalışma oldu tekrar çalışacagız 🙂

 2. ace333 dedi ki:

  çok güzel calısma yapıldı tavsiye ederim 🙂

 3. erol enes dedi ki:

  Rapor teslim alınmıştır. Raporlama son derece güzel ve başarılı olmuş. Belirtilen kelimelerde ise yükselmeler başlamıştır.

 4. Ege dedi ki:

  Rapor alındı. Hediyeler için de teşekkür ederim. Umarım faydasını görürüz. İyi satışlar.

 5. vosvos ahmet dedi ki:

  Çalışma yaptırdık umarım yakın zamanda etkilerini göstermeye başlayacaktır.

 6. kurumsal dedi ki:

  3 paket için anlaşıldı, raporlar teslim alındı. Samimi ve işini hakkıyla yapan bir arkadaş. Gözü kapalı çalışılabilir.

 7. cemil dedi ki:

  Arkadaştan Süper Paket Alındı Rapor Elime Ulaştı Gayet Güzel Raporlama Olmuş
  Temiz çalışıyor ilgili bir arkadaş tavsiye ederim

 8. soner dedi ki:

  Evet arkadaşlar bende süper paket almıştım yeni açtığım site için, raporunu teslim aldım bugün ve şunu söylemem gerekirse gerçekten çok titiz bir çalışma olmuş raporlama harika bir şekilde teslim edildi. Hiç bir alexa değeri olmayan site alexaya giriş yaptı 2 günde

 9. mendüh dedi ki:

  Arkadaşımız yaptığı işi ile çok ilgilidir samimi ve cana yakın şekilde çalışmaktadır. Kendisine kefil ve referansım çalışmalarında başarılar diliyorum

 10. cafer dedi ki:

  Çalışma gün içinde hediyesiyle beraber teslim edilmiştir, teşekkürler

 11. ilkan dedi ki:

  çalışmaları için arkadaşımıza teşekkür ederim samimiyet ve ilgisinden dolayı tebrik ederim. raporlar alınmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat