SEO+ Nedir?

SEO+ hizmeti Seo Paketleri .NET’in sizlere sunmuş olduğu özel üst düzey SEO hizmetidir. SEO+ paketlerinde web siteleriniz için özel SEO çalışmaları yapılmakta ve google’da hedeflediğiniz konumlara gelmek için gerekli tüm site içi ve site dışı optimizasyonlarınız yapılmaktadır.

SEO bir arama motoru optimizasyonudur. Google, kullanıcının aradığı kelimelerde web sitelerini belli bir sıralamaya sokarken bu sıralamanın altında 200’e yakın algoritma yatmaktadır. 200’e yakın kriter gözetilerek web sitelerinin hangi konumlarda yer alacağı belirlenmekte ve web siteleri bu kriterler doğrultusunda arama motorunda listelenmektedir. Biz Google’ın dilinden anlıyoruz ve web sitenizi üst sıralara nasıl taşıyacağımızı çok iyi biliyoruz.

Google 2017 güncellemeleri ile birlikte black hat seo kullanan siteleri ve parayla satın alınan çöp backlinkleri çok kolay bir şekilde anlayabilmekte ve bu siteleri google cezaları ile cezalandırmaktadır. Geri dönüşü olmayan yollara girmemek için mutlaka profesyonel bir SEO desteği almalısınız ve sizlere birinci sayfa, ilk sıra veya ilk 3 sıra gibi vaatlerde bulunan firmalardan kesinlikle uzak durunuz. Google’da herkes ilk sıralarda yer almak ister ancak kimsenin elinde sihirli bir değnek yoktur bu yüzden size %100 ilk sayfa garantisi sunan firmalardan uzak durmanızda fayda vardır.

Biz sizlere bu tarz aldatmaca vaatlerde bulunmuyoruz. Sitemizdeki tüm SEO paketleri %100 organik seo çalışmaları içermektedir. Kesinlikle seo paketlerimizde Türkiye dışı web sitelerinden veya .top .xyz gibi kalitesiz domainlerden backlink sağlamıyoruz. MozRank, TrustRank, Domain Authority ve Page Authority değerleri yüksek olan itibarlı Türk siteleri ve Google News kayıtlı haber siteleri üzerinden sizlere backlink sağlıyoruz.

Seo+ hizmetimizi sizler için Yerel Seo ve Ulusal Seo olmak üzere ikiye ayırdık. Bunu yapmamızın sebebi yerel lokasyonda sadece belli bir bölgeye satış yapan firmalar için lokasyon bazlı seo çalışması yaparak hizmet verdiği ilde yapılan aramalar için üst sıralarda yer almasını sağlamaya çalışıyoruz. Bu şekilde yerel satış yapan firmaların SEO harcamalarını da daha alt seviyelere çekiyoruz.

YEREL SEO PAKETLERİMİZİ İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

ULUSAL SEO PAKETLERİMİZİ İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ.